سامانه پشتیبانی 6234
  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • تصاویر دیده نشده از تست گریم تنابنده در فیلم محمد رسول الله (ص)
بازدید: 43
کد: 144
زمان انتشار: چهارشنبه 18 شهریور 1394 10:59:37

تصاویر دیده نشده از تست گریم تنابنده در فیلم محمد رسول الله (ص)

 محسن تنابنده که در نقش "ساموئل" در فیلم حضرت محمد رسول الله به ایفای نقش پرداخته است، تصاویری از گریم  آن  و یادداشت محسن تنابنده در خصوص نقش اش را در زیر مشاهده می کنیم :

محسن تنابنده : چیزی که بیش از همه در این اثر من را تحت تاثیر قرار داد، اخلاق و منش بسیار حرفهای گروه خارجی این فیلم بود و اصلا اینگونه نبود که ما منتظر فراهم شدن شرایط آنها باشیم، بلکه آنها در زمان کاری خودشان بسیار منظم و دقیق کار میکردند. حضور این گروه و تجهیزاتی که با خود به همراه آورده بودند، برای ما که در سینمایی لاغر و فقیر به لحاظ اجرایی فعالیت کرده ایم و همیشه با اندکی پول و کمک چند رفیق، دست به تولید فیلم میزنیم، جذاب بود. به هر حال، حضور این چهره های بین المللی و اخلاق و دانش و تخصصشان، انسان را تحت تاثیر قرار میداد.

تست گریم تنابنده (1)تست گریم تنابنده (2)تست گریم تنابنده (3)


به نظرم کارگردانی قبل از هر ویژگی فنی، متاثر از تدبیر است و آقای مجیدی جز کارگردانان مدبری هستند که من با آنها کار کرده ام. ایشان گام اول را که انتخاب بازیگران است، معمولا خیلی خوب و به درستی انجام میدهد و در واقع تلاش میکند با انتخابهای درست، سر صحنه خیلی عذاب نکشد! ضمن آن که اینگونه نیست که بازیگری را به صرف داشتن گیشه انتخاب کند، معمولا انتخابهای ایشان با توجه به فضای قصه و نوع کار است و به خاطر همین است که به عنوان بیننده همیشه در آثار ایشان، وحدت و انسجام خوبی میبینید. آقای مجیدی اولین کارگردان سینمای ایران است که فیلمش به رقابتهای اسکار پا نهاده و عموم فیلمهایش پخش جهانی وسیعی داشته و به همه اینها باید جنس سینمای او را اضافه کنم که من این نوع سینما را بسیار دوست دارم. ایشان سکانسهای حسی و عاطفی را به عمیق ترین شکل ممکن درک میکند و به تصویر می کشد و میتوانم بگویم زبان سینما را به شکل تصویری تری نسبت به بسیاری که من با آنها کار کردهام، میشناسد و بار مفاهیم فیلمهایش عمدتا روی تصاویر است و بنابراین، فیلمهایی واقعا دیدنی میسازد، آن هم در سینمایی که عمدتا فیلمها شنیدنی هستند تا دیدنی!

تست گریم تنابنده (5)تست گریم تنابنده (6)

منبع: خبرگزاری میزان
آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 شهریور 1394 10:59:37
 پشتیبانی آنلاین سامانه های 6234 ، تلغن ویژه 02148312