سامانه پشتیبانی 6234
  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • شايعه‌اي كه به حقيقت تبدیل شد؛ مدیرکل دفتر موسیقی استعفا داد
بازدید: 105
کد: 3546
زمان انتشار: یکشنبه 14 تیر 1394 16:00:49

شايعه‌اي كه به حقيقت تبدیل شد؛ مدیرکل دفتر موسیقی استعفا داد

شايعه‌اي كه به حقيقت تبدیل شد؛ مدیرکل دفتر موسیقی استعفا داد
به گزارش «موسیقی ما» شایعه‌ی رفتن «پیروز ارجمند» -مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی- البته از مدت‌ها قبل سر زبان‌ها بود، اما او سرانجام صبح امروز به طور رسمی، از این سمت استعفا كرد و این در حالی است كه از چندی قبل «فرزاد طالبی» كه حالا به عنوان سرپرست دفتر موسیقی حكم گرفته، در این دفتر حضور داشت و پیش از استعفای مدیر دفتر موسیقی، به شكل غیررسمی كار خود را آغاز كرده بود.

حالا خودش همان مسائلی را بیان می‌كند كه معمولاً مدیران دیگر بعد از رفتن‌شان درباره‌ی آن صحبت می‌كنند: «مشغله‌های شخصی، خانوادگی و بازگشت به كارهای قبل از مدیریت» اما اینها نمی‌تواند دلیل اصلی باشد. ارجمند وقتی در برابر این پرسش قرار می‌گیرد، می‌گوید: «به هر حال من مشكلاتی در دفتر موسیقی داشتم كه همه به آن آگاه هستند. سیاست وزارت ارشاد گویا در حال حاضر این است كه دفاترش مانند گذشته فعالیتی نداشته باشند و بیشتر سیستم نظارتی داشته باشد. ضمن اینكه فكر كردم حضور من در این پست در این شرایط نمی‌تواند كمكی به بهبود شرایط كلی موسیقی كند. من از ابتدا با خودم عهد داشتم تا هر جایی كه بتوانم كاری انجام دهم، در این پست باقی بمانم. ضمن اینكه به نظرم طول مدیریت مهم نیست؛ عرض آن مهم است.»

مدیرکل دفتر موسیقی كه حالا باید پسوند «سابق» را هم برای او به كار برد، همچنین ادامه می‌دهد: «همه‌ی ما گاهی در زندگی ناگزیر به این تصمیمات هستیم. گاهی هجرت می‌كنیم، از كارمان می‌رویم و بسیاری دیگر از تصمیماتی كه ممكن است تصمیمات راحتی نباشد؛ اما برای من منافع موسیقی و مردم از همه‌چیز مهم‌تر بود. حالا هم می‌خواهم به دانشگاه برگردم،‌ به جایی كه فكر می‌كنم حضورم مؤثرتر است. من دانشجویان بسیاری دارم، ضمن اینكه واقعاً حضور من در دفتر موسیقی در دو سال گذشته، بسیاری از مسائل شخصی و خانوادگی‌ام را تحت‌الشعاع قرار داده بود.»

ارجمند ادامه داد: «به هر حال من در چند دانشگاه‌ بین‌المللی هم حضور دارم و علاوه بر آن چند كتاب نیمه‌تمام هم دارم كه حالا گمان كنم فرصت كافی برایم وجود داشته باشد كه روی آنها كار كنم. من یک بیماری‌ گوارشی هم دارم كه عصبی شدنم آن را تشدید می‌كند و سلامتی‌ام از همه چیز مهم‌تر است.»
منبع: musicema
آدرس منبع: http://www.musicema.ir
آخرین بروزرسانی: یکشنبه 14 تیر 1394 16:00:49
 پشتیبانی آنلاین سامانه های 6234 ، تلغن ویژه 02148312