باشگاه هواداران ایرانیان
بازدید: 2
کد: 1105
زمان انتشار: دوشنبه 11 آذر 1398

کانترهای فروش بلیط هواپیما و اتوبوس

کانترهای فروش بلیط هواپیما و اتوبوس

معمولا برای سفرهای داخلی و یا بعد مسافت کم، افراد اگر قصد استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی و عدم استفاه از ماشین های شخصی خود را نداشته باشند، بیشتر از قطار و یا اتوبوس استفاده می کنند. هر کدام از این وسیله ها هم مزایا و معایبی برای خود دارند. اما به هر حال در زمان انتخاب باید از بین این دو وسیله، بهترین وسیله را در نهایت انتخاب نمود و سفر را آغاز کرد. پاسخ به این سوال که قطار بهتر است یا اتوبوس از آن دسته جواب هایی است که باید خیلی آن را زیر و زبر کرد تا جواب قطعی برای آن یافت.

 قطار و هواپیما در زمره‌ی ایمن‌ترین وسایل نقلیه‌ی موجود در جهان به شمار می‌روند. تصادفات و سوانح در ریل‌های قطار بسیار کمتر از جاده‌هاست. بنابراین باید گفت میزان ایمنی تا حد زیادی بر اساس شرایط منطقه و کشور مورد نظر تعیین می‌گردد. از طرف دیگر هواپیما با آمار بسیار کم در سوانح و تصادفات، رتبه‌ی قابل قبولی در مبحث ایمنی کسب می‌کند. جالب است بدانید حتی در صورت بروز سانحه برای هواپیما، شانس زنده ماندن سرنشینان آن تا ۹۷ درصد تخمین زده می‌شود.

در نهایت این شما هستید که انتخاب میکنید که سفرتان را به چه وسیله نقلیه­ای آغاز کنید. فرتاک گشت ایرانیان این امکان را به شما می­دهد که بنا به خواسته خود بلیط قطار، اتوبوس، یا هواپیما را تهیه و از سفر خود لذت ببرید.

آدرس منبع: http://www.6234.ir
آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 آذر 1398 9:09:30
 گروه پشتیبانی سامانه های 6234